Czy podoba Ci się nasz DPS?
ŚDS zaprasza!

Może TY lub ktoś bliski potrzebuje pomocy! Przeczytaj o nas, przyjedź lub zadzwoń:
 (014) 679 - 45 - 05.

e-mail:  sdsnowodworze@op.pl

 

My pomożemy!

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH  MIEJSC!

 

O nas w Biuletynie Informacji Publicznej


A A A

Wycieczka do Warszawy

Wczoraj, dnia 9 października, uczestnicy projektu pojechali na wycieczkę autokarową do Warszawy. Głównymi punktami wycieczki były: wizyta w Sejmie RP i zwiedzanie Pałacu Królewskiego w Wilanowie. Dodatkowo uczestnicy zobaczyli także Belweder, pomnik J.Piłsudskiego, odbyli spacer po łazienkach królewskich a także byli z wizytą pod stadionem narodowym, co sprawiło wielką radość kibicom, których nie brakowało w tej grupie.

W Sejmie uczestnicy spotkali się, w sali Wszechnicy Sejmowej, z posłem Zbigniewem Kuźmiukiem, który opowiedział o pracy posła a także wysłuchali wykładu na temat historii Sejmu i jego teraźniejszości. Wielkim przeżyciem dla wszystkich była możliwość przyglądania się obradom Sejmu z galerii w Sali Posiedzeń. Atrakcją była także sposobność przyglądania się znanym politykom.

Wielkie wrażenie na uczestnikach wywarło zwiedzanie Pałacu Królewskiego w Wilanowie. Oprowadzający nas przewodnik, w sposób barwny, prosty i niezwykle interesujący opowiadał nam zgromadzonych tutaj dziełach sztuki, które podziwialiśmy.

W drodze powrotnej uczestnicy zjedli wspaniały obiad w karczmie Guca w Grzędach koło Tarczyna, w której serbski właściciel serwował przysmaki z kuchni serbskiej.