Czy podoba Ci się nasz DPS?
ŚDS zaprasza!

Może TY lub ktoś bliski potrzebuje pomocy! Przeczytaj o nas, przyjedź lub zadzwoń:
 (014) 679 - 45 - 05.

e-mail:  sdsnowodworze@op.pl

 

My pomożemy!

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH  MIEJSC!

 

O nas w Biuletynie Informacji Publicznej


A A A

Słoneczna sportowa rekreacja

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody zorganizowany został konkurs rzutów do kosza oraz mecz piłki koszykowej między mieszkańcami DPS a uczestnikami ŚDS. Do zawodów zgłosiła się bardzo duża grupa chętnych osób z obu placówek. W sumie było 31 zawodników. Zostali oni podzieleni na dwie grupy: pierwsza - teoretycznie słabsza liczyła 16 osób, a druga - 15 osób. Każdy z zawodników wykonywał po 5 rzutów osobistych i w zależności od zdbytych trafień przechodził do następnej rundy. Ostatecznie najlepszą osobą w grupie słabszej okazała się mieszkanka oddziału "A" , P.Teresa F., a w grupie mocniejszej, najlepszym był P. Jan K. z oddziału "B". Kazdy zawodnik wykonujący rzuty był bardzo gorąco dopingowany przez licznie zgromadzoną publiczność, a zwycięzcom wręczono pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Po zakończonych rzutach odbył się mecz między: DPS a ŚDS. Druzgocące zwycięstwo odniosła drużyna mieszkańców DPS, która wygrała 18:2, co wywołało entuzjazm na widowni. W imieniu zwycięskiej drużyny dyplom odebrał kapitan drużyny Jan K.

Wszystkim biorącym udział w tej sportowej imprezie integracyjnej Kierownik gorąco podziękował i zachęcił wszystkich do udziału w podobnych imprezach o charakterze sportowo - rekreacyjnym, które będą jeszcze organizowane.