Czy podoba Ci się nasz DPS?
ŚDS zaprasza!

Może TY lub ktoś bliski potrzebuje pomocy! Przeczytaj o nas, przyjedź lub zadzwoń:
 (014) 679 - 45 - 05.

e-mail:  sdsnowodworze@op.pl

 

My pomożemy!

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH  MIEJSC!

 

O nas w Biuletynie Informacji Publicznej


A A A

Puchar Króla Strzelców Nowodworze 2015

 

25 września w miejscu do strzelania rekreacyjnego mieszczącym się przy Domu Pomocy Społecznej w Nowodworzu odbył się drużynowy turniej strzelectwa rekreacyjnego o Puchar Króla Strzelców.
Turniej oficjalnie otworzył i oddał pierwszy strzał Starosta Tarnowski pan Roman Łucarz.
W zawodach wystąpiło sześć zespołów reprezentujące obszar Małopolski.
Wprawne oko każdego ze strzelców sprawiło, że rywalizacja pomimo kapryśnej aury była emocjonująca i każda z drużyn do końca walczyła... o zwycięstwo.
Po podliczeniu wyników każdego z zawodników zwycięzcą została ekipa reprezentująca DPS Nowodworze, drugie miejsce zajął Środowiskowy Dom Samopomocy z Nowodworza, trzecia lokata przypadła Warsztatom Terapii Zajęciowej MADA z Nowego Sącza, czwarta Stowarzyszeniu Dom pod Czerwonymi Dębami z Nowodworza, piąta Ośrodkowi Rehabilitacyjno Wychowawczemu z Wolbromia a szósta drugiemu zespołowi Warsztatów Terapii Zajęciowej MADA z Nowego Sącza.
Ceremonię wręczenia pucharów, dyplomów i nagród zaszczycił swoją obecnością pan Jacek Hudyma Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego.
Zawodnicy oprócz rywalizacji sportowej integrowali się także w czasie zabaw towarzyszących turniejowi.

Zawody odbyły się w ramach projektu „Puchar Króla Strzelców – drużynowy turniej strzelectwa rekreacyjnego dla osób niepełnosprawnych objętych pomocą instytucjonalną w placówkach Województwa Małopolskiego” który realizowany jest ze przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego.