Czy podoba Ci się nasz DPS?
ŚDS zaprasza!

Może TY lub ktoś bliski potrzebuje pomocy! Przeczytaj o nas, przyjedź lub zadzwoń:
 (014) 679 - 45 - 05.

e-mail:  sdsnowodworze@op.pl

 

My pomożemy!

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH  MIEJSC!

 

O nas w Biuletynie Informacji Publicznej


A A A

Międzynarodowa liga piłki nożnej SENI CUP 2013

W dniach od 5 do 7 czerwca br. po raz kolejny nasza piłkarska drużyna razem z trenerem Mateuszem oraz managerem Andrzejem uczestniczyła w turnieju eliminacyjnym. Celem naszym było zakwalifikowanie się do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 3-5 lipca w Toruniu. Wystarczyło zająć przynajmniej 2 miejsce w grupie. I cel ten nasza wspaniała ekipa osiągnęła. Nasza drużyna rozegrała 5 spotkań - wygrywając 3 spotkania (z DPS Jarosław, Dębica, Ruda Różaniecka), remisując mecz z DPS Białka Tatrzańska i przegrywając z najmocniejszą drużyną z DPS Ruda Śląska.

Podczas tych trzech dni turniejowych organizatorzy zapewnili wszystkim ekipom wiele dodatkowych atrakcji, m.in. pokazy jazdy konnej (ułani), zawody w piłkarzyków stołowych, grę w hokeja na trawie,  występy zespołów artystycznych i wiele innych ciekawych propozycji spędzenia czasu wolnego od gry. 

Głodni sukcesów, po radosnym powrocie do domu, zaczynamy ostro i systematycznie trenować i przygotowywać się do turnieju finałowego w Toruniu.