Czy podoba Ci się nasz DPS?
ŚDS zaprasza!

Może TY lub ktoś bliski potrzebuje pomocy! Przeczytaj o nas, przyjedź lub zadzwoń:
 (014) 679 - 45 - 05.

e-mail:  sdsnowodworze@op.pl

 

My pomożemy!

AKTUALNIE BRAK WOLNYCH  MIEJSC!

 

O nas w Biuletynie Informacji Publicznej


A A A

II Nowodworska Gra Terenowa

Pogoda dopisała i w końcu udało się nam przeprowadzić z lekkim opóźnieniem grę terenową z okazji Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych. Wspólnymi siłami ŚDS..., DPS Nowodworze, Stowarzyszenie Dom pod Czerwonymi Dębami oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. E. Gierat w Tarnowie, zorganizowały dzisiaj II Nowodworską Grę terenową której celem była integracja różnych ośrodków z Małopolski, osób niepełnosprawnych i osób pełnosprawnych, zwrócenie uwagi oraz refleksji nad niepełnosprawnością. W grze wzięły udział drużyny z ŚDS w Stróżach, ŚDS w Lisiej Górze, ŚDS w Ryglicach, SOSW z Tarnowa oraz nasz ŚDS i DPS Nowodworze. Aby wygrać puchar wykonany w naszej pracowni ceramicznej oraz odnaleźć skarb dobrze ukryty na terenie naszego parku należało przejść przez wiele konkurencji takich jak : wyścig z lodem, rzuty byle czym do celu, wygrać we frisbi z psem przewodnikiem imieniem Maksi, wygrać w skoki dodawane. Ale, ale to nie wszystko, trzeba było jeszcze współgrać i się integrować aby wspólnie wykonać zadanie i odnaleźć oraz
rozwiązać wszystkie zagadki ulokowane na terenie naszego parku oraz wykonać drużynowe fotografie na takim samym tle jakie wcześniej wykonali nasi terapeuci na terenie naszego parku. Udało się !!! Skarb został odnaleziony i sprawiedliwie podzielony. Wszyscy świetnie się bawili. Wspólną zabawę uświetnił występ rewelacyjnego zespołu TERAPOLKA TERAPOLKA (grunge/punk/obertasy).

Dziękujemy serdecznie zespołowi za to ze przyjął nasze zaproszenie i zagrał dzisiaj na terenie naszego parku. Wspaniała muzyka, wszyscy bawili się rewelacyjnie. Nagrody uczestnikom gry terenowej wręczył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego - Jacek Hudyma.